Place zabaw dla kotów

W naszej ofercie pojawił się produkt, który pokochają wszyscy opiekunowie kociaków. Plac zabaw dla kota to akcesorium, które z pewnością przypadnie do gustu Waszym kociakom. Posiada dwie podstawowe funkcje, z jednej strony jest wygodnym miejscem wypoczynku dla kota, a z drugiej jest obszarem przeznaczonym do aktywności. Dzięki takiej zabawce możemy połączyć odpoczynek z aktywnością. Jest to produkt, który Wasze kociaki pokochają!

Wielofunkcyjna zabawa dla kotów

Nasz interaktywny plac dla kotów zapewni świetną zabawę i relaks Waszym domowym zwierzakom. Znajdziemy na nim wiele różnych naszywek służących do zabawy. Dodatkowym zastosowaniem naszej interaktywnej zabawki dla kotów jest to, że możemy w niej ukryć smakołyki, które mogą zachęcić kota do większej aktywności.

Drapak dla kota najlepszą zabawą

Drapak dla kota pod postacią naszego placu zabaw to najlepszy prezent, jaki możemy sprawić kotu. Umieszczone na nim zabawki zajmują kota i stymulują jego aktywność. Dużą zaletą naszych placów zabaw dla kotów jest to, że są bardzo poręczne. Taką zabawkę możemy zabrać na każdy wyjazd.

4 Products Found